Czy gorączka plamista może przejść na dziecko?

Czy gorączka plamista może przejść na dziecko?Moją żonę ugryzł kleszcz od tego czasu pojawiają się u niej dziwne kropki czerwone z tym że wygląda to jak alergia i ogólne tabletki pomagaja.Kiedy zawszla w ciąże wysypka znikła jakby ręką odja.Teraz nasz syn leży w szpitalu pojechalismy z nim przy40stopniowej goraczse!pojawiły się również dziwne czerwone kropki na brzuszku i pleckach.lekarze nie wiedza co to jest!Proszę o pomoc dla syna i żony!Dziekuje

Witam. Jeśli w trakcie ciąży żona przechodziła tego typu infekcje nie można wykluczyć, że dotknęła ona również dziecko. Proszę bezwzględnie poinformować o tym fakcje lekarzy zajmujących się obecnie dzieckiem.