Czy gotowanie ryżu i kaszy w torebkach jest szkodliwe?

Witam. Mam pytanie a w sumie 3. 1) czy gotowabie ryzu czy kaszy w torebkach jest szkodliwe? 2)Czy nie jedzac warzyw da sie ulozyc diete ktora bedzie zdrowa? 3) miesiac po operacji nosa juz wszystko spoko tylko nadal mam bialy katar ktory splywa po gardge. Dlaczego? Testy alergoczne nic nie wykazuja.

Dzień dobry,

zdrowsze jest gotowanie ryżu/kaszy luzem bez torebki. Warzywa są podstawą codziennego żywienia - warto je włączyć do diety. Katar może być spowodowany różnymi czynnikami.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga