Czy gruczolak cewkowy z dysplazją małego stopnia, gdzie wycięto go doszczętnie, może być rakowy?

Czy gruczolak cewkowy z dysplazja małego stopnia, gdzie wycięto doszczętnie,może być rakowy?I będzie to nawracać?

Lek. Michał Lenard

Gruczolak nie jest zmianą złośliwą, zazwyczaj nie daje przerzutów. Nie można jednak wykluczyć, że będą pojawiać się kolejne. Pozdrawiam!