Czy gruczolakowłókniak może występować w okolicach jajników?

Dzień dobry. Mam dość nietypowe pytanie i byłbym bardzo wdzieczny gdyby rozwial pan moje obawy. Czy gruczolowlokniak moze wystepowac w okolicach jajnikow badz miec wplyw na nie poprzez wytworzenie sie jakichs przerzutow badz powstanie innych guow? Bylbym bardzo wdzieczny za udzielenie odpowiedzie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość powstania tych zmian w jajnikach. nie dają przerzutów.