Czy gulka przy odbycie ma związek z hemoroidami?

Od poniedziałku mam gulkę przy odbycie. Nie boli za bardzo mogę wszystko robić siedzieć leżeć nie wiem czy to może być podrażnienie czy hemoroidy dzień przed sporo piłam alkoholu plus jadam sporo nasion nie wiem czy ta mieszanka w czasie wydalania nie podrażniła czegoś bo właśnie po wypróżnieniu zrobiła mi się gulka jest do dnia dzisiejszego w poniedziałek idę do lekarza ale może wy mi coś podpowiecie

Prawdopodobnie to co pojawiło się w odbycie to zakrzep hemorroidalny, lub inaczej zakrzep brzeżny. Nie ma on nic wspólnego z hemorroidami, poza nieco podobną nazwą. Zmiana nie wymaga leczenia, ustąpi sama po kilku tygodniach, kiedy Pani organizm wchłonie wykrzepioną w środku zakrzepu krew.