Czy guz może się odnowić na jajniku?

Witam jestem 1 miesiąc po operacji usunięcia prawych przydatkow mnialam guz nieprawidłowy test Roma {wysokie ryzyko)wynik histpat to jajnik z obszarem szkliwienia i torbielami folikularnymi dodam że źle się czuje boli mnie i czy to może się odnowić na lewym jajniku proszę o odpowiedź A mam 41lat

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie może lecz sadze ze dolegliwości wynikają z operacji i Ew zrostów nalezy to sprawdzić proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego poprzednie leczenie