Czy guzy w piersiach znikną po ciąży?

mam guza w piersi lekarz onkolog powiedział ze jak zajde w ciaze to zniknie . staram sie z chłopakiem juz 2lata ale nic dlaczego?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana jest szeroka diagnostyka niepłodności. Proszę zgłosić się do ginekologa.
Na pytanie czy guz zniknie niestety nie da się odpowiedzieć, nie mając szczegółowych informacji dotyczących charakteru zmiany w gruczole piersiowym.