Trudności z zajściem w ciążę po cięciu cesarskim

urodzilam dziecko 10 lat temu dziecko mnialo odcisnieta glowke , tylko od 2 lat niemoge zajs w ciaze i prowadzacy mnie teraz gin powiedzial ze prz cesarce doszlo do krwotoku i uszkodzil mi cykl miesiaczkowy , czy to sie da naprawic , pozatym czemu nikt mnie nie poinformowal ze mnialam wewnatrzmaciczne niedotlenienie. pozatym czemuna wypisie ze szpitala nic niejest wspomniane ze dostalam krew

Nie wiem dlaczego karta informacyjna jest niepełna i czy rzeczywiście tak jest. Wskazana diagnostyka niepłodności. Wskazane wykonanie badań hormonalnych i USG narządu rodnego.