Guz nad brodawką piersi

Witam mam 23 lata od 3 miesięcy widzę nad brodawką na prawej piersi guz. Guz jest duży ok 3 cm widać go przez skórę wystaję, wieczorem szczególnie się odznacza, czasami mnie boli ale nie jest to ból nie do zniesienia . Myślałam,że to gruczoł przed okresem ale to za długo trwa. Proszę o poradę

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę się zgłosić do ginekologa, który wykonuje także USG piersi lub radiologa. Wskazana diagnostyka guza. Jeśli wynik badania będzie niepokojący należy udać się do onkologa.