Guzy na piersiach u 27-latka

Witam ! niepokoje sie poniewaz ostatnio wyczułem na skraju piersi twardy guz ok 2cm mozna nim poruszac jest niebolacy w drugiej piersi tak samo tylko w tej piersi guz jest o wiele mniejszy ok 3 mm boje sie iz moze to byc cos smiertelnego bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proponuję udać się do Poradni Chirurgicznej i usunąc zmiany co umozliwi badanie histopatologiczne. Z opisu nie można wywnioskować jednoznacznie jaki charakter mają wspomniane guzy.