Czy to możliwe, że mam guzy na dwóch piersiach?

Witam, mam 14 lat :( Na każdej piersi mam po 1 dużym guzie, niedługo idę do lekarza. Powiedzcie mi czy to jest rak?? Dodam jeszcze że one czasami bola, ale nie zawsze... myśle, że mam to już dość długo, ale nie jestem pewna. Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam.

14 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Najprawdopodbniej "guzy", które wyczułaś to po prostu gruczoły mleczne. Wątpliwości jednak najlepeij rozwieje lekarz ginekolog po badaniu.