Czy hialuronidaza po podaniu w usta może się rozprzestrzenić?

Decyduję się na hialuronidazę ust, poniewaz kwas delikatnie przemiescil sie nad usta i pojawily sie grudki w górnej wardze. Czy hialuronidaza po podaniu w usta może się rozprzestrzenić i przy okazji usunąć niedawno modelowaną brodę kwasem?

Dzień dobry, lek podany przed doświadczonego lekarza nie powinien przemieścić się do okolic brody. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.