Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 2 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy moje usta wrócą do pierwotnego stanu?

Witam, 3 tyg temu przeszłam zabieg powiększania ust- drugi. Pierwszy miałam w lipcu wszystko było ładnie, lecz dół po paru miesiącach zauważyłam ze jest trochę krzywy. Poszłam teraz na poprawkę do innej pani, która miała dorównać dół, wstrzyknęła mi jedynie 0,2 ml w dół po lewej stronie. Jednak jest dużo gorzej niż przed, wcześniej praktycznie nie było widać ze coś jest nie tak, ale teraz jest to już zauważalne. Boje się wykonywać hialuronidazę, czy jeżeli łącznie w ustach mam 1,2 ml( po 2 zabiegach) to mogę liczyć na to, ze w przeciągu roku usta wrócą do swojego pierwotnego skrzydlaty tak jak wyglądały przed tymi dwoma zabiegami? Czy kwas może trzymać się dłużej i nigdy nie będą takie jak przed?
KOBIETA, 20 LAT 1 tydzień temu

Prostowanie nosa

Nikt z nas nie ma idealnie prostej przegrody nosowej. U niektórych jednak skrzywienie jest tak duże, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie i konieczne jest wykonanie operacji.

Jeśli cały preparat będzie rozpuszczony, wrócą do swojego poprzedniego stanu (sprzed pierwszego powiększenia) zdecydowanie szybciej niż po roku. Można też na początku podać niewielką dawkę enzymu, aby rozpuścić tylko ten kwas, który był podany za drugiem razem. Na pewno doświadczony w medycynie estetycznej lekarz Pani doradzi i wszystko wytłumaczy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy