Zapytaj lekarza

7 3 3 , 1 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy iść ba konsultację do neurologa?

Witam, stwierdzono u mnie bezsenność i lekką depresję z lękiem prawie roku przyjmuję lek trittico był długi okres czasu ,że było wszystko super miałam dawkę leku 100mg ale miesiąc temu pojawiło się u mnie drętwienie prawej ręki które po jakimś czasie nawet ustąpiło,ale potem pojawiła się sztywność karku ucisk w głowie twarzy, doktor stwierdziła, że to wszystko depresja i zwiększyła mi dawkę leku trittico do 150mg i dała drugi lek bioxetin. Nie jestem przekonana co do tego drugiego leku gdyż nie mam np myśli samobójczych, chodzę do pracy itd. Przy okazji tych objawów pojawiło się oczywiście załamanie bo wszystko było dobrze ,a tu nagle takie objawy. Czy na razie zwiększyć tylko dawkę trittico czy brać też ten bioxetin boję się skutków ubocznych. Czy iść na konsultacje do neurologa?
KOBIETA, 25 LAT 2 miesiące temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Mgr Ewa Wójcik Psycholog
45 poziom zaufania

Dzień dobry,

patrzac na objawy, to raczej ma Pani nerwicę a depresja prawdopodobnie może byc wtórna. Swiadcza o tym objawy: zaburzenia snu i napiecie w całym organizmie. Pytanie jaki to rodzaj nerwicy, do ustalenia u dobrego terapeuty cbt.

Trittico powinno działac nasennie, gdyz wieczorem za duzo Pani myśli. Bioxetin nalezałoby zaienic na cos przeciwlękowego.

Bez terapii cały czas bedzie Pani na lekach. Teraz online ma Paniw całej polsce dostepnych specjalistów. Terapia online też działa.

Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy