Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieją alergie, które nie wykazują podwyższonego poziomu IgE?

Bylam teraz 4 doby z synkiem w szpitalu, gdyz mial temperature utrzymujacą sie do 40stopni,POBRANO KREW -Crp-28,5, a w dzien wypisu 11 ,takze nie spadlo mu do granic norm, jak rowniez sprawdzane bylo IgE całkowite-wyn,ujemny mniejszy od 25,czyli nie wskazuje by mial jakąkolwiek alergie prawda Czy sa moze jakies inne nietypowe alergie,ktore nie wykazuja podwyzszonego poziomu IgE??CZy testy skorne cos by tu pomogly???Czy raczej powinnam zrobic synkowi testy alergiczne z krwi??? Prosze o pomoc!!!
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Alergia. Fakty i mity

Czy człowiek rodzi się z alergią? Czy można być uczulonym na nieszkodliwe wcześniej alergeny? Czy alergia to to samo, co nietolerancja pokarmowa? Zobacz popularne fakty i mity na temat alergii.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Jest możliwość występowania alergii IgE niezależnej. W celu diagnostyki alergii proszę udać się na wizytę do specjalisty alergologa, który na podstawie obrazu klinicznego zleci niezbędnie badania dodatkowe.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy