Czy istnieje jakiś czas, który musi upłynąć pomiędzy wykonaniem zdjęcia RTG zęba a staraniami o dziecko?

RTG a planowanie ciąży Mam mieć wykonane rtg zęba, jednoczenie staramy się z mężem o dziecko. Czy w związku z tym istnieje jakiś czas, który musi upłynąć pomiędzy wykonaniem zdjęcia RTG a staraniami o dziecko? Jeśli tak, to jaki i dlaczego?

Dzień dobry, badanie RTG radzę wykonać po wykluczeniu ewentualnej ciąży i w pierwszej połowie cyklu (optymalnie do 10. dnia). Po badaniu można starać się o dziecko, nie ma określonego czasu, który trzeba odczekać.