Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieje konieczność zrobienia krzywej cukrowej u osoby z uczuciem uderzenia ciepła?

dzien dobry, mam pytanie do panstwa. Lekarz psychiatra zlecił mi badanie krzywej cukrzycowej, tylko jest ten problem że miałem objawy choroby takiej jak gorączka zachodniego nilu. W szpitalu psichiatrycznym stwierdzili że muszą mi pobrać krew bo to jest do badań, raz po oddaniu krwi do laboratorium zrobiło mi sie ciemno przed oczami , raz też w miejscu ukłucia wyskoczyła mi taka bulwa. Cukier pod koniec dnia miałem 125. Czy robić te badania czy poczekać jeszcze, ponad dwa lata.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Badania krwi - limfocyty

Limfocyty to komórki układu odpornościowego. Ich nadmiar i niedobór świadczy o tym, że w naszym organizmie dzieję się coś niedobrego. Pamiętajmy jednak, że ich ilość zależy m.in. od wieku. Więcej o badaniu i limfocytach opowie lek. Łukasz Kowalski.

Jeżeli lekarz stwierdził, ze warto zrobić krzywą cukrową to dla własnego spokoju lepiej zastosować się do tej propozycji. "Bulwa" po wkłuciu mogła wiązać się z wynaczynieniem i przy prawidłowych wkłuciach nie powtórzy się. Podczas pobierania krwi zdarzają się, nawet u dużych i silnych mężczyzn, przypadki omdleń.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy