Czy istnieje możliwość zajściaw ciążę po zaaplikowaniu spermy do pochwy za pomocą strzykawki?

Witam, Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę ze strzykawki? Po stosunku w prezerwatywie ( nie zawierającej srodka plemnikobojczego) Jakąś minute później pobrałam sperme i wstrzyknęłam do pochwy. Miałam wtedy dni płodne. Jaka jest szansa na ciążę?

Lek. Michał Lenard

Oczywiście istnieje możliwość zajścia w ciążę w ten sposób, trudno jest jednak ocenić jak duża jest na to szansa. Pozdrawiam!