Czy istnieje możliwość, że mam uszkodzony jakiś nerw?

Dziękuję za odpowiedź, chciałabym dodać, że z zawrotami głowy zmagam się już od lat młodzieńczych - podczas wykonywania ćwiczeń, skłonów, skrętów głową, zawsze towarzyszyły mi przy tym nudności. Dolegliwości te zawsze po krótkim czasie ustępowały. Nie było to wtedy konsultowane z lekarzem, dopiero teraz od tych 7 m-cy, kiedy mi te zawroty głowy i złe samopoczucie nie przechodzą to skonsultowalam się z lekarzem rodzinnym, ortopeda i neurologiem. Miałam wykonane takie badania jak: rezonans magnetyczny głowy (bez badania błędnika) - wyszło ok, rezonans magnetyczny odcinka szyjnego - wyszła dyskopatia, dopler tętnic szyjnych- wyszło ok. Przeszłam rehabilitację kręgosłupa z uwagi na dyskopatię. Zaraz po rehabilitacji, zaczął się u mnie ból w odcinku lędźwiowym, który promieniuje przez biodro, udo do kolana lewej nogi. Z uwagi na ten ból neurolog przepisał mi leki Nimesil i Trosicam, które pobieram i ból jest słabszy ale nie zniknął (leki pobieram 1 raz dziennie od 4 dni). Neurolog zalecił mi także wykonanie rezonansu odcinka lędźwiowego. Przypomnę jeszcze, że zawroty głowy i ciągnący ból od biodra do kolana lewej nogi jest przy pochylaniu głowy, np podczas zmywania naczyń, wykonywaniu skrętów ciała, naciągania pleców w pozycji siedzącej, a także zakładania nogi na nogę. Czy możliwe jest to, że mam uszkodzony jakiś nerw, bądź układ nerwowy. Jakie miałabym wykonać w związku z tym badania, które mogłyby to sprawdzić?

Możliwy jest ucisk na nerw w odcinku lędźwiowym - nie musi zaraz być uszkodzony, często przy współistniejących dyskopatiach na różnych poziomach może występować drażnienie opony otaczającej nerwy. Pewnie wyjaśni więcej mr odcinka lędźwiowego.