Czy istnieje szansa na uratowanie górnej dwójki?

Podczas leczenia kanałowego górnej dwujki została przetoka.Zab został ponownie przeleczony w kwietniu pod mikroskopem wypełniony MTA z przygotowaniem do resekcji wierzchołka korzenia.W sierpniu stan zapalny po antybiotykach i laserach ropa zeszła .W październiku została przeprowadzona resekcja wierzchołka korzenia .Teraz znowu pojawił się występ rolny.Czy istnieje szansa na uratowanie zęba

Bez badania 3D (tomografia komputerowa) nie da się ocenić. Najlepiej porównać zdjęcia które były wykonanie przed leczeniem, przed resekcją oraz zdjęcie aktualne. Dopiero po ocenie w gabinecie można odpowiedzieć na pytanie.