Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy jak odstawię lek wszystko wróci do normy?

Witam. Od 5 tygodni przyjmuję lek Sympramol 2 razy dziennie. Od ponad 2 tygodni mam dziwne odczucia na twarzy tak jakby mrowienie drętwienie i jakby skora była cieplejsza. Myślałem że to od noszenia maseczki i się nie przejmowałem. Po dokładnym przeczytaniu ulotki zauważyłem że skutkiem ubocznym mogą być perastazje. Czy jak odstawię lek wszystko wróci do normy czy trzeba będzie zastosować inne leczenie na tą perastazje. Proszę o szybką odpowiedź bo jestem kłębkiem nerwów. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 41 LAT 4 miesiące temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Witam! Zmniejszenie dawki leku lub jego odstawienie (rozłożone w czasie) spowodują stopniową eliminację parastezji. Pozdrawiam W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy