Czy jak znów wezmę ten Tranxene to nic się nie stanie?

Witam chciałem zapytać Brałem wczoraj tranxene 5mg dzisiaj rano wstalem godzina 8 otworzyłem oczy tak wszystko szybko widziałem zamknąłem oczy leżałem z 5 min otworzy oczy dziwny jakiś napad to było takie coś (mamo lek przestał działać daj mi leka bo zwariuje) czy to prawda że lek przestał działać skoro brałem wczoraj o 14 czuję się dziwnie dziwnie przed oczami nie przepisał mi tego lekarz tylko przepisał tacie lekarz rodzinny mówił że pomaga to raz go wczoraj wziąłem ale nie wiem boję się że jak go teraz wezmę to że stracę panowanie nad soba ale znowu jak nie wezmę to nie wytrzymam ciągle panikuje boję się wstać mam wrażenie że jak wstanę to wylacze się z siebie i nie będę wiedział co robię proszę o odpowiedź czy jak znów wezmę ten tranxene to czy nic się nie stanie?.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego i kierowac się jego zaleceniami