Czy jeśli ósemki dobrze wyrosną (górne) to trzeba je usunąć?

Czy jeśli ósemki dobrze wyrosną (górne) to trzeba je usunąć? czy jeśli zaczną wrzynać się to mogą skrzywić mój zgryz i zęby pójdą do przodu jestem w trakcie usuwaniu dolnych czy warto też usunąć górne? (na zdjeciu są one prawidłowe ale boje się że skrzywią mi zgryz bo dentysta mówił że nie mam tam miejsca i zęby mogą pójść do przodu a chirurg mówił że są prawidłowo (w dziasle)

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl