Czy jest jakiś sposób, aby zahamować rozwolnienia po leku Siofor?

Witam Biote Siofor 1000 na noc i Siofor 850 do obiadu.Problem polega na tym ze mam bardzo czeste rozwolnienia od (5-10) razy dziennie staram sie odzywiac zdrowo i dietetycznie.Biore to ze wzglendu na insulinoodpornosc i PCOS.Biore je juz 2 miesiace i objawy niechca przejść.Czy jest sposob zeby zahamować te rozwolnienia? Czy moze odłożyć ten lek bo nie mozna normalnie funkcjonowac.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przewlekłe biegunki mogą mieć poważne konsekwencje dla stanu zdrowia, w związku z czym sugeruję kontakt z lekarzem i zmianę leku.