Świerzb u rodziców a ryzyko zarażenia synka

Witam serdecznie.Moj problem polega na tym, ze maz byl za granica i po kapieli w morzu dostal strasznego swedzenia calego ciala nawet w okolicach intymnych. Ciagnie sie to u niego dwa miesiace po powrocie do domu zarazil rowniez mnie(mamy dziecko, spi oddzielnie) dziecko sie nie zarazilo. Bylismy u dermatologa przepisal masc na swierzb, nadal bez rezultatu. Oczywiscie wypralam posciel, bielizne, reczniki i wszystko co tylko mozna, ale nadal nic. Jest to uporczywe bo swedzi cale cialo szczegolnie wieczoren i w nocy jak rowniez rano.Boje sie zeby nie zarazic naszego synka bo ma dopiero 4 latka. Bardzo prosze o pomoc. Z gory dziekuje i czekam na odpowiedz. Zapomialam wspomniec ze za granica mieszkal z wieloma osobami i nikt sie nie zarazil. U nas w domu przebywa wiele osob prawie calymi dniami i rowniez nikt sie nie zarazil. Czekam z niecierpliwoscia.

Witam. W tej sytuacji konieczna jest ponowna wizyta u dermatologa i modyfikacja dotychczasowego leczenia.