Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Negatywne skutki palenia u kobiet w ciąży

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

niestety nie napisała Pani, jakiej długości ma Pani cykle oraz kiedy miało miejsce zbliżenie – bez tych informacji trudno powiedzieć, czy mogło dojść do zapłodnienia.

Poziom beta hCG poniżej 2,5 mIU/ml oznacza brak ciąży, niemniej wykonanie badania przed upływem 10-14 dni może dawać niejednoznaczne wyniki.

Jeśli chce mieć Pani całkowitą pewność, badanie po prostu trzeba powtórzyć, choć proszę pamiętać, że szanse na ciążę w przypadku cykli 28-30-dniowych są raczej niewielkie w tej sytuacji.

Więcej informacji na ten temat odnajdzie Pani w naszych artykułach, być może okażą się pomocne: https://portal.abczdrowie.pl/etapy-ciazy-pierwszy-miesiac oraz https://portal.abczdrowie.pl/czy-to-ciaza-sprawdz.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy