Czy jest możliwe założenie korony tymczasowej?

Witam, mam takie pytanie, bo nie znalazłem odpowiedzi w Googlach, czy jak mam brak w uzębienia przez złamanie górnej 3,4,5 do poziomu korzenia jest możliwość założenia korony tymczasowej? Czytałem że jest to możliwe podczas jednej wizyty, aczkolwiek też w trakcie jak to możliwe zastosować implanty i przejść procedurę bondingu.

Jeżeli zęby są złamane to trzeba ocenić możliwość ich odbudowy, konieczne będzie wykonanie tomografii komputerowej. Jeżeli zęby można uratować to wykonujemy leczenie endoodntyczne na jednej wizycie po mikroskopem a następnie korony tymczasowe. Jeżeli zęby trzeba usunąć to wtedy planujemy implanty, jeżeli warunki kostne są dobre to jest możliwe od razu wykonanie pracy tymczasowej na implantach.