Czy jest szansa na farbowanie włosów po łysieniu plackowatym?

Witam Mam pytanie zachorowalam na lysienie plackowate . Byl to jeden placek nieduzy chociaz dla mnie jednak byl duzy przezylam szok. Teraz mija 6 miesiac odkad mnie to spotkalo. Wszystko zaroslo po kuracji Alpicortem i Minovivxie 5%. Czy jest szansa na farbowanie wlosow? Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

wg zaleceń lekarza prowadzącego leczenie, osobiście odradzam
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.