Łysienie plackowate a zarost na twarzy

Witam, stwierdzono u mnie lysienie plackowate, jednak po miesiacu moje wlosy wypadly mi jeszcze bardziej zrobily sie rzadkie i praktycznie nie ma plackow tylko bardzo duze rozrzadzenie wlosow i miejsca lyse, trace nawet brwi. a Zarost na twarzy w ogole sie nie pojawia tak jak kiedys po 2 dniach. uzywam masci protopic lecz nie widze poprawy

Lek. Tomasz Budlewski

Leczenie tej choroby jest trudne i czasami efekty są marne, proszę postępować wg zaleceń dermatologa