Czy jest szansa że moje piersi jeszcze ulegną zmianie?

Witam , czy jest szansa że moje piersi jeszcze ulegną zmianie ? Mam 22 lata a piersi jak u..13 latki, kiedyś były większe (z rozmiaru B spadły na A - nawet ten rozmiar jest lekko za duzy). Dodam że od lat moja waga trzyma się 40kg przy wzroście 156cm . Nie odchudzam się, nie stosuje również żadnych diet ani ćwiczeń. Jem stosunkowo dużo i regularnie. Miesiączkuje od 6 kl podstawówki. Piersi są trójkątne i dość małe. Dodam że moja mama ma średnie piersi czyli jakby to powiedzieć nie za duże ani nie za małe, a moja babcia ma dość obfity biust .

Witam serdecznie,
piersi to głównie tkanka tłuszczowa i jeżeli jest Pani osobą tak szczupłą to raczej małe szanse na obfity biust. Jeżeli Pani przytyje to i piersi nabiorą objętości.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk