Czy jest to możliwe, że przez żylaki kończyn dolnych może być problem z erekcją?

Witam... mam pytanie. Czy jest to możliwe że przez żylaki konczyn dolnych moze byc problem z erekcja.... zaburzenia jej czasem sie pojawia a czasem jej brak nawet jesli jedt zblizenie piedzczoty i wogole to nie dziala ale po chwilo wszystko wraca do normy mozemy uprawiac sex a nastepny raz jest wielka klapa. Dodam ze przrd zylakami bylo wszystko w normie erekcja sama powstawala nawet i potrafila dosc dlugo trzymac... dodam tez ze posiadam gesta krew

Zaburzenia erekcji mogą mieć przyczyny organiczne, psychogenne lub mieszane dlatego trudno bez dokładnego wywiadu i badań stwierdzić, jakie przyczyny ma ona u Pana. Układ krwionośny pełni w procesie erekcji ważną rolę, jednak by postawić wiążącą diagnozę najlepiej się zbadać, choćby u lekarza pierwszego kontaktu.