Czy jest to prawidłowy ból po ERCP?

Witam, tydzień temu miałam wykonywane ERCP, zostały usunięte dwa kamienie i założone stenty. Od tego czasu ciągle boli mnie brzuch, w dniu dzisiejszym ból jest najsilniejszy. Czy jest to prawidłowy ból ? Czy może o czymś świadczyć?

Niestety, ale takie dolegliwości raczej po odbarczeniu i zaprotezowaniu dróg żółciowych nie powinny występować. Być może te dolegliwości są związane np. z jakąś patologią w zakresie żołądka/dwunastnicy. Proszę w tej sprawie najlepiej bezpośrednio skonsultować się z lekarzem POZ, który po bezpośrednim badaniu, badaniach dodatkowych laboratoryjnych np. określających obecny stan wątroby i dróg żółciowych zaleci odpowiedni sposób postępowania.