Czy już do końca życia będę musiała te leki stosować na cholesterol?

Witam mam 52 lata,mój cholesterol całkowity 247,HDL53,6, LDL177,3 Trojglicerydy82,lekarz przepisał mi Torvalipin 20mg, czy powinnam to brać,i czy już do końca życia będę musiała te leki stosować?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazania do leczenia zależą od chorób współistniejących, pani ciśnienia , wywiadu rodzinnego - należy wylicz wskaźnik score (może to zrobić lekarz rodzinny).
Pozdrawiam