Czy lek Atoris należy brać do końca życia?

Witam mój cholesterol całkowity z dnia 4.01.2017 331,5 Hdl 67 Ldl 233,9 trójgli 152 natomiast z dnia 30.11.2017 całkowity 269,9 Hdl 61,8 Ldl 180,7 trójglicerydy 136,8 nie brałem żadnych tabletek sama dieta ale jeszcze nie to ciągle podwyzszony byłem u lekarza zapisał mi lek Atoris powiedział że jak zacznę to do końca życia bede musiał już brać co myślicie o tym leku czy spróbować najpierw suplement?

Dzień dobry,

proszę dalej stosować odpowiednią dietę - najlepiej pod kontrolą dietetyka. I regularnie kontrolować poziom cholesterolu we krwi.

Pozdrawiam