Czy kobiety mają mnogie guzy?

Witam! 9 mies temu wykryto w prawej piersi u mnie guza FA potwierdzone BG guz wielkosvi 24×14mm fos duzy .wczoraj robilam usg i w tej samej piersi znow guz 9×4mm i torbielki 3 . Prosze napidac czy drugi guz zwiejsza ryzyko zezlosliwienia? Lrkarz zadugerowal za 6 mies ponowne usg . Ja sie martwie . Chcialam miec 2 dziecko ale czarne mysli ze moge umrzec na raka od tej decyzjo mnie odwiodly. Ptosze sie wypowoedziec czy kobiety maja mnogie guzy czy nieprzeskdztalca sie to w raka? Strasznie sie boje nie spie chyba bede musiala skorzystac z psyvhologa

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do ginekologa i powiedzieć o swoich planach aby zintensyfikowac diagnostyke