Czy konieczna jest wizyta u ginekologa potwierdzająca ciążę?

Witam, W dniu spodziewanej miesiączki (29dc) zrobiłam test ciążowy i pokazał bardzo bladą drugą kreskę, po dwóch dniach wygląd kreski nie zmienił się. Dziś (35 dc) dostałam krwawienia takiego jak miesiączka z niewielkimi skrzepami. Powtórzyłam test, wyszedł negatywny. Owulacje mam około 17-18 dc, a cykle 27-29 dni. Z pierwsza ciążą nie miałam żadnych problemów. Wiem, że takie wczesne utraty ciąży są częste. Czy konieczna jest wizyta u lekarza, jeżeli tak to kiedy?Dziekuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza w tym tygodniu. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.