Czy konieczne będzie kolejne leczenie kanałowe?

Ponad dwa lata temu, miałem leczony kanałowo ząb, dokładnie prawa jedynka. Po leczeniu kanałowym zdecydowałem się na założenie korony pełoceramicznej. Od dwóch dni ten ząb stał się wrażliwy na temperatury. Na zimne, jak i na cieple. Czy będę musiał się poddać kolejnemu leczeniu kanałowemu ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Trzeba wykonać TK i sprawdzić czy kanał jest prawidłowo wypełniony. Trzeba sprawdzić także zęby obok. W przypadku ponownego leczenie często udaje się je wykonać przez koronę protetyczną.