Czy konieczne jest zwiększenie dawki Alproxu?

Dzień dobry, mam pytanie czy jeśli biorę Alprox 4lata i organizm jest juz uzależniony bo dawki musze juz zwiększać to jak pójdę do lekarz to skieruj mnie na detox , ponieważ dr.psychiatra kazała się zgłosić do poradni uzależnień

WItam rozumiem, że cierpi Pani
· zaburzenia lękowe z napadami lęku (lęk paniczny)
od czterech lat. To trochę dziwne bo ten lek stosuje się raczej doraźnie. Osobiście uważam, że paburzeń lękowych nie powinno leczyć się lekami tylko psychoterapeutycznie ale skoro wpadła Pani już w tryby leczenia farmakologicznego to trzeba sobie jakoś poradzić.
Ponieważ nie znam absolutnie HISTORII CHOROBY, mogę tylko Pani radzić aby poszła Pani do doświadczonego psychoterapeuty i ewentualnie aby zmieniła Pani rodzaj leczenia psychiatrycznego
Zaburzenia lękowe , z tego co wiem i z literatury i z własnej praktyki są problemem psychicznym (psychogennym), nie organicznym (endogennym), więc powinny być leczone oddziaływaniem psychoterapeutycznym, przez psychoterapeutę w bardzo ciężkich przypadkach skojarzonym z farmakoterapią jako metodą, która wspomaga terapię, nie odwrotnie.
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Odstawienie lekarstwa powinno odbywać się właśnie w takiej konstelacji psychoterapeuta + psychiatra.
Pozdrawiam