Czy koszt leczenia stomatologicznego można regulować w ratach?

Witam Czy można zapłacić za leczenie w ratach? Zęby odbierają mi całą radość życia, marzę żeby były choć troszkę bielsze. Koszty stomatologi estetycznej są wysokie a ja jestem samotną mamą stąd moje pytanie:) Dziękuję i pozdrawiam:)

Aleksander Ropielewski

Zależy to od konkretnego dentysty lub gabinetu dentystycznego, aczkolwiek istnieje taka możliwość.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski