Czy kremy z retinolem pomogą?

Witam serdecznie, Pisze z zapytaniem, odkąd przyszły zimniejsze dni na mojej cerze pojawiają się wypryski są one przeważnie nie do wyciśnięcia. Mam pełno również tez takich białych mniej widocznych zaskórników, co na nie poradzić? Jakich kosmetyków (kremów, zelow do mycia twarzy, toników) używać do twarzy? Czy kremy z retinolem pomagą?

Dzień dobry

Regularne ich stosowanie pozwoli stosunkowo szybko zaobserwować poprawę w wyglądzie skóry. Przed stosowaniem zalecam konsultacje u kosmetologa.
pozdrawiam serdecznie

IJ