Czy krew z wydzieliną sącząca sie z rany może mieć związek ze stosowaniem lampy Zepter lampa bioptron?

Witam miałem juz dwa zabiegi na torbiel włosowa jeden w marcu a drugi w poczatek wrzesnia rana sie po jakims czasie zasklepiła nie było żadnych dziurek wycieków lek. z poradni chirurgicznej powiedział ze wszystko juz sie wygoiło ładnie i mozna wracac do pracy to był listopad juz. Tylko ze po 2 tygodniach zobaczyłem ze znow z rany cos leci była to krew z czyms przezroczystym jak woda ale po jakies chwili przestawało wiec to olałem a dziś czyli juz w styczniu sprawdziłem rane i zobaczyłem ze znow mam dziurkę z której nic nie leci czy to moze byc znów nawrót czy tez moze byc przyczyna stosowania lampy z takim zółtym swiatłem zepter lampa bioptron ? prosze o pomoc panicznie sie boje kolejnego nawrotu ;/

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u chirurga lub lekarza rodzinnego i.pobranie wymazu i ew następnie leczenie