Czy krótkotrwały hałas mógł zaszkodzić dziecku?

Witam.

Jestem w 25 t. ciąży i kupiłam czujnik czadu, który podczas uruchamiania się wydał dwa krótkie, ale bardzo głośne "piknięcia" w odstępie ok minuty. Oczywiście nie wiedząc o tym, że tak się stanie - za każdym razem się przestraszyłam. Ponadto zaniepokoił mnie fakt, że do dziecka dochodzą już dźwięki i czy to nie wpłynęło negatywnie. Producent w ulotce podał informację, że urządzenie wydaje dźwięki 85 decybeli (stojąc w odległości 2 metry od czujnika). Natomiast uruchamiając to urządzenie miałam czujnik w rękach - czyli bliżej i brzucha i uszu. Czy to nie wpłynie negatywnie na maleństwo?

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!

85decybeli to dźwięk który jest dźwiękiem słyszalnym i bezpiecznym dla naszych uszu, obecny w codziennej naszej egzystencji.
Nie powinien mieć on wpływu na dziecko.
Z poważaniem