Czy krwiak w okolicy pęcherzyka żółciowego się zmniejszy?

Dzień Dobry, Krwiak w miejscu pęcherzyka żółciowego, po dwóch miesiącach zmniejszył się z 10cm do 6cm. Jednak obraz USG ujawnił, że jest on teraz otoczony grubą ścianką, a we wnętrzu widać niejednorodności. Co z tym dalej zrobić? Czy to może się wchłonąć, czy szykowac się na kolejny zabieg?

Trzeba w chwili obecnej czekać. Może się jeszcze wchłonąć. Poza tym jeśli krwiak nie ma cech zapalnych (zropienia) to nie ma powodu w takim przypadku do interwencji chirurgicznej.