Czy lek Dexavil Forte jest bezpieczny?

Witam, mam problemy z pasożytami. Zamówiłem leki Dexavil Forte, jednak po odebraniu przesyłki wydało mi się dziwne, że miałoby 15 kapsułek, a jest opakowanie 30 kapsułek. Dodatkowo po przeliczeniu, okazuje się, że tabletek jest 32. Na internecie nie ma komentarzy ludzi o tym leku, tylko strony promujące i polecajace ten lek. Na opakowaniu pisze, że Dexavil forte jest suplementem diety. Czy ten „lek” może być skuteczny i czy jest możliwość, by był w jakiś sposób niebezpieczny?

Lek. Michał Lenard

Ze względu na to, że nie jest to lek, nie polecam jego stosowania w celach leczniczych. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada, wykona badania dodatkowe i w razie potrzeby zleci leczenie. Pozdrawiam!