Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lek Distreptaza mógł wywołać uszkodzenie nerwu?

Czy organizm mógł zareagować na czopek Distreptaza (streptokinaza) uszkodzeniem (neuropatią) nerwu? Po jego aplikacji (na zapalenie/szczeline odbytu które mi w sumie nie przeszkadzało) spałem na prawym boku. Obudziłem się pół godziny później z silnym bólem prawej pachwiny, podbrzusza i okolic boki promieniujacy do prawego jądra. Ból trwa tydzień jest stały, uniemożliwia chodzenie, wzmaga się po wytrysku. Brak zapalenia prostaty, jądra normalnej wielkości. Proszę o pomoc!
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy