Czy lek Nezyr koliduje z zastrzykiem blokady w kręgosłup?

Witam , przyjmuję nezyr od ok 16 miesięcy . Za jakiś czas mam przewidziany zabieg blokady kręgosłupa (zastrzyk ) wyczytałem że w nim jest zawarty jakiś steryd i z tąd moje pytanie czy te leki nie będą ze sobą kolidować czy to nie problem ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie poinformować lekarza o przyjmowanych lekach aby dobrać odpowiednio znieczulenie