Czy leki te mogą kolidować ze znieczuleniem ogólnym?

Witam Mam mieć histeroskopie operacyjna. Przyjmuje na stałe lek Alprox 0,5 mg x1 dziennie (rano)Jestem niestety od niego uzależniona oraz biorę lek Asentra 50mg w dawce dziennie . Czy leki te będą kolidowaly e jakimś stopniu że znieczuleniem ogólnym . Dodam że hak nie przyjmę Alprox rano to bardzo źle się czuje . Proszę o poradę

Witam! Wystarczy poinformować o przyjmowanych lekach nadzorującego znieczulenie ogólne anestezjologa - on sobie poradzi. Pozdrawiam W. Łuczkowski.