Czy lek Pramolan jest bezpieczny?

Dzien dobry chciałbym zapytać czy pramolan jest lekiem bezpiecznym i jakich skutków ubocznych mogę się po nim spodziewać gdyż przepisał mi lekarz na poprawę samopoczucia e dawce jedna tabletka na noc i po jakim czasie zaczyna lek działać

Witam! W rękach fachowca leki są bezpieczne. Natomiast każdy z nich stosowany nieumiejętnie może zrobić krzywdę. Pramolan należy do tych bardziej bezpiecznych. Powodzenia W. Łuczkowski.