Czy lekarz może ocenić, że kobieta była lub nie była w ciąży?

W wieku 20 lat byłam pierwszy raz u ginekologa zbiegiem okoliczności liczyłqm depresję powiedziałam lekarzowi głupotę na wywiadzie ze zaszlsm w ciążę w wieku 18 lat i ze dwu miesięczna ciążę usonelam. Nie sprostowalam tego jeszcze bo jest to nie prawda nie mam dzieci i nie byłam jeszcze w ciąży. Czy istnieje możliwość ze lekarz wie o tym ze to bzdury , czy lekarz ginekolog jest w stanie stwierdzić że ja w ciąży nigdy nie byłam. Mam 30 lat i głupio się z tym czuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że lekarz może nie znać prawdy więc proponuję sprostować wszystko przy najbliższej wizycie.