Czy leki betaloc ZOK, Co-Prenessa, Euthyrox, Spironol, Gliclada, Siofor, Atoris, Jardiana rozrzedzają krew?

Witam, mam pytanko czy leki które niżej wymienię rozrzedzają krew. Chce zrobić prezent babci w postaci zabiegu permanentnego na brwi, jednak nie wiem czy będzie można go jej wykonać przez te leki: betaloc ZOK, Co-Prenessa, Euthyrox, Spironol, Gliclada, Siofor, Atoris, Jardiana. Proszę o szybką odpowiedź:-)

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze przed zabiegiem są leki zakazane w stosowaniu i będzie zebrany dokładny wywiad